Rungtynės 2024-05-12
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024
12:00 | - Kelmės VJSM | : | FA Šiauliai C - |
12:00 | - Raseinių KKSC | : | FA Šiauliai - |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024
13:00 | - Akmenės r. SC | : | Pasvalio FC - |
13:00 | - Pakruojo r. SC | : | FK Saned - |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024
13:00 | - FA Šiauliai B | : | Kuršėnų SM - |
13:00 | - Akmenės r. SC | : | Kelmės VJSM - |
13:00 | - Kelmės SC B | : | FA Šiauliai C - |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024
12:00 | - FA Panevėžys-PRSSG | : | Radviliškio ŠSPC - |
12:00 | - FK Ekranas | : | Radviliškio ŠSPC B - |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024
14:00 | - FK Ekranas | : | Pasvalio FC - |
14:00 | - FA Panevėžys-PRSSG | : | Radviliškio ŠSPC - |
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
11:00 | - | : | - |
12:00 | - | : | - |
13:00 | - | : | - |
13:00 | - | : | - |
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024
10:00 | - | : | - |
14:30 | - | : | - |
14:45 | - | : | - |
15:30 | - | : | - |
Mergaičių U13 futbolo čempionato Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
11:00 | - | : | - |
11:00 | - | : | - |
12:00 | - | : | - |
12:00 | - | : | - |
13:00 | - | : | - |
13:00 | - | : | - |
14:00 | - | : | - |
14:00 | - | : | - |
Mergaičių U13 futbolo čempionato Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
11:00 | - | : | - |
11:00 | - | : | - |
12:00 | - | : | - |
12:00 | - | : | - |
13:00 | - | : | - |
13:00 | - | : | - |
14:00 | - | : | - |
14:00 | - | : | - |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
12:00 | - Rotalis | : | FK Ataka C - |
12:00 | - FK Viltis | : | Vilnius Football Academy - |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
11:45 | - SK Nemenčinė | : | MFA Bitės - |
12:00 | - MFA Bitės | : | Vilnius Football Academy - |
12:00 | - FM Nikė | : | FK Ketera - |
12:00 | - FK Vilnius | : | FK Margiris - |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
11:45 | - SK Nemenčinė | : | MFA Bitės - |
12:00 | - MFA Bitės | : | Vilnius Football Academy B - |
12:00 | - FM Žaibas | : | FA Trakai - |
12:00 | - FM Vilniaus Vytis | : | FK Ataka - |
12:00 | - FM Nikė | : | FK Ataka B - |
12:00 | - FK Žalgiris | : | FK Ketera - |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024
11:00 | - FK Margiris | : | FA Trakai - |
11:00 | - Vilnius Football Academy B | : | FK Ataka B - |
11:00 | - FK Žalgiris | : | FK Ataka C - |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024
12:00 | - FK Viltis | : | FK Vilnius - |
12:00 | - FM Žaibas | : | FK Ataka D - |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024
12:00 | - FC Džiugas B | : | Klaipėdos KFA - |
12:00 | - FK Atmosfera | : | FK Gintaras - |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024
12:00 | - FK Banga B | : | Šilalės SM - |
12:00 | - Tauragės SC | : | Jurbarko SC - |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
12:00 | - Kazlų Rūdos SC | : | Kauno Žalgirio FA B - |
12:00 | - Kaišiadorių ŠSC | : | VJFM Ąžuolas - |
12:00 | - FK Vidzgiris | : | FK Mairas - |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024
12:00 | - FA Panevėžys-PRSSG | : | Radviliškio ŠSPC - |
12:00 | - Akmenės r. SC | : | Biržų r. KKSC - |
12:00 | - FA Šiauliai C | : | FA Šiauliai B - |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
12:00 | - Minijos FA | : | FK Gintaras - |
12:00 | - Klaipėdos KFA | : | FK Šilutė - |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
12:00 | - VJFM Fortūna | : | Kazlų Rūdos SC - |
12:00 | - FK Jonava | : | VJFM Ąžuolas - |
12:00 | - Prienų FM | : | FMK Lituanica Domeikava - |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024
11:00 | - FK Banga B | : | Kretingos FM - |
11:00 | - Palangos SC | : | Minijos FA - |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024
13:00 | - FK Babrungas | : | FK Šilutė - |
13:00 | - Tauragės SC | : | Šilalės SM - |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
12:00 | - Kauno Žalgirio FA B | : | FA Dainava - |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
13:00 | - FA Kaunas | : | FMK Lituanica - |
13:00 | - FK Jonava | : | FMK Lituanica Domeikava - |
13:00 | - FA Dainava | : | Prienų FM - |
13:00 | - Sveikata VSM | : | VJFM Ąžuolas - |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
12:00 | - Klaipėdos KFA | : | FK Gintaras - |
12:00 | - Jurbarko SC | : | FK Šilutė - |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
12:00 | - Klaipėdos KFA | : | FK Šilutė - |
9 636
žaidėjai
667
komandos
383
varžybos
13 652
rungtynės